Get Adobe Flash player„PPPO – Powiatowe Punkty Porad Obywatelskich”

www.pppo.sal.org.pl


Od 01 sierpnia br. Stowarzyszenie – Aktywni Lokalnie jako lider, wraz ze Stowarzyszeniem Pomocy Wzajemnej im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego z Wrocławia – Partnerem, rozpoczęło realizację projektu pt. „PPPO – Powiatowe Punkty Porad Obywatelskich”, w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet V. Dobre rządzenie, Działanie 5.4 Rozwój potencjału trzeciego sektora, numer konkursu DWF 5.4.2_2_2008, ogłoszonego przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej w 2008 r.

Głównym celem projektu jest zapewnienie mieszkańcom Powiatu Trzebnickiego dostępu do bezpłatnych, rzetelnych, bezstronnych i poufnych porad prawnych i obywatelskich w PPPO, które od września tego roku zostaną utworzone w czterech gminach: Trzebnicy, Obornikach Śl., Zawoni i Żmigrodzie.

Ponadto celem projektu są działania informacyjne i promocyjne, które służyć będą upowszechnianiu informacji o świadczonych bezpłatnych poradach prawnych i obywatelskich, w tym także opracowanie i rozpowszechnianie broszur, informatorów na temat poradnictwa prawnego i obywatelskiego, świadczonego na terenie Powiatu Trzebnickiego.

Więcej szczegółowych informacji pojawiać się będzie na bieżąco w zakładce Projekty

 
Użytkowników : 1
Artykułów : 156
Odsłon : 126024